MCS1806GS-3-30-Z
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Contact Now
MCS1806GS-3-30-Z
MCS1806GS-3-30-Z
Current Sensor ±30A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)